0

UBIQUITI UniFiSwitch US-8-150W 8x1Gbit,150W,PoE



UBIQUITI UniFiSwitch US-8-150W 8x1Gbit,150W,PoE

Kód produktu:UBIQUITI US-8-150W
EAN:810354024467
Vaša cena s DPH:200.75 EUR  
 167.2917 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Ubiquiti UNIFEM Switch - 8x Gbit LAN, 2x SFP port, POE +, 150W je ideálny pre malé a stredné firmy, ktoré požadujú switch s manažmentom a na profesionálnej úrovni. Vhodný pre napájanie UNIFEM AP a UNIFEM VoIP telefónov. Osadený 8x Gbit ethernetovými portami a dvoma gigabitovými SFP portami. Switch garantuje priepustnosť až 10 Gbps, forwarding rate 14,88 Mpps. Unifi Switche sú súčasťou platformy UNIFEM SDN (Software-Defined Networking), ktorá umožňuje dohľad a riadenie koncových zariadení v sieti, všetko prehľadne v grafickom rozhraní UNIFEM Controller.

 

Odkaz na stránku o produkte:
https://www.ubnt.com/unifi-switching/unifi-switch-8-150w/

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Epson atrament SPro WT7900 Cleaning Cart

Epson atrament SPro WT7900 Cleaning Cartridge 150ml ...

52.63 EUR s DPH

Epson atrament SPro WT7900 White 350 ml

Epson atrament SPro WT7900 White 350 ml ...

320.27 EUR s DPH

CNS opt. Pigtail 62,5/125 ST, 1m

CNS opt. Pigtail 62,5/125 ST, 1m Optický pigtail s konektorem ST a vlákne...

3.39 EUR s DPH

Supermicro 1U Passive Heatsink for LGA13

Supermicro 1U Passive Heatsink for LGA1366 SocketSupermicroco oler for socket Intel XEON...

29.08 EUR s DPH

Supermicro Screw-in Type CPU HS BP / Ada

Supermicro Screw-in Type CPU HS BP / Adaptor, X8 UPSupermicrois er card...

3.58 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 10.08.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok