0

TP-Link TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi



TP-Link TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi

Kód produktu:TL-SM311LM(UN)
EAN:6935364030209
Vaša cena s DPH:16.84 EUR  
 14.0333 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

MiniGBIC/SFP Modul služí ako rozširujúci modul pre switche. 1x 1000Base-SX port a port pre Multi-mode vlákno 50/125um alebo 62.5/125um Multi-mode s 2 konektormi LC/UPC. Dĺžka linky môže býť maximálne 550 m, modul využívá vlnové dĺžky 850 nm. Napájanie 3.3V modulu je cez zariadenie.

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.tp-link.com/en/products/details/?categoryid=&mode
l=TL-SM311LM#over


Záruka:
60 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Cisco 10GBASE-LRM SFP Module

Cisco 10GBASE-LRM SFP Module ...

1 289.52 EUR s DPH

Cisco 600GB 6Gb SAS 10K RPM SFF HDD/hot

Cisco 600GB 6Gb SAS 10K RPM SFF HDD/hot plug/drive sled mounted o LAN interfaces: 4-port 10/100-Mbps man...

1 407.65 EUR s DPH

Cisco Cisco 880 Series Integrated Servic

Cisco Cisco 880 Series Integrated Services Routers ...

906.10 EUR s DPH

Cisco Cisco 897 VDSL2/ADSL2+ Bonding ove

Cisco Cisco 897 VDSL2/ADSL2+ Bonding over POTs and 1GE/SFP Router ...

2 585.65 EUR s DPH

DELL 1TB 2.5 inch SATA (7,200 RPM) Hard

DELL 1TB 2.5 inch SATA (7,200 RPM) Hard Drive (Kit) ...

70.96 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 27.01.2020.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok