0

TP-Link MC220L SFP Slot konvertor



TP-Link MC220L SFP Slot konvertor

Kód produktu:MC220L(UN)
EAN:6935364030476
Vaša cena s DPH:16.12 EUR  
 13.4333 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Médiá konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55 km multi-mode/10km single-mode

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://cz.tp-link.com/products/details/?categoryid=&model=MC
220L


Záruka:
60 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Metabo Druckluftschlauch 9 X 3 / 50 M

Metabo Druckluftschlauch 9 X 3 / 50 M ...

59.30 EUR s DPH

Metabo Spiralschlauch 8 X 1 / 5 m

Metabo Spiralschlauch 8 X 1 / 5 m ...

15.36 EUR s DPH

Metabo Spiralschlauch 10 X 1 / 10 M

Metabo Spiralschlauch 10 X 1 / 10 M ...

43.21 EUR s DPH

Metabo Schlauchaufroller SA 100

Metabo Schlauchaufroller SA 100 ...

73.60 EUR s DPH

Metabo Schlauchklemme 11 - 13 mm / 5 Stk

Metabo Schlauchklemme 11 - 13 mm / 5 Stk. ...

4.60 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 18.11.2019.
Reklama