0

TP-LINK MC200CM 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps Multi-mode SC Fiber Converter, Full-duplex



TP-LINK MC200CM 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps Multi-mode SC Fiber Converter, Full-duplex

Kód produktu:SKTLNMC200CM
EAN:6935364030438
Vaša cena s DPH:29.74 EUR  
 24.7833 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet
MC200CM
Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro FX a 10/100/1000 Mbit/s pro TX
Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
Umožňuje automatickou konfiguraci vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX
Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Basic Function Extends fiber distance up to 0.55km using 50/125um fiber
Extends fiber distance up to 0.22km using 62.5/125um fiber
Ports 1 1000M SC/UPC port
1 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 850nm
Network Media 1000BASE-SX Multi-mode Fiber
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100 STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, ethernet port, Link/Act status
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 1.66W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Hmotnosť produktu:0.46 kg

 

Odkaz na stránku o produkte:
https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/mc2
00cm/


Záruka:
60 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Metabo Metabo-ochranné rukavice M2"veľ10

Metabo Metabo-ochranné rukavice M2 ...

5.03 EUR s DPH

Metabo Brúsny papier 130 mm P 40

Metabo Brúsny papier 130 mm P 40 ...

5.18 EUR s DPH

Metabo Brúsny papier 115x230 P 240

Metabo Brúsny papier 115x230 P 240 ...

5.52 EUR s DPH

Metabo Brúsny papier 93x230 P 80 /10ks/

Metabo Brúsny papier 93x230 P 80 /10ks/ ...

2.20 EUR s DPH

Metabo Sada brúsnych papierov P 240

Metabo Sada brúsnych papierov P 240 ...

2.24 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 05.09.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok