0

TP-Link CAP300-Outdoor Wireless N 300 Mbit/s



TP-Link CAP300-Outdoor Wireless N 300 Mbit/s

Kód produktu:CAP300-OUTDOOR(EU)
EAN:6935364080495
Vaša cena s DPH:50.08 EUR  
 41.7333 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Bezdrôtový vonkajší access point Wi-Fi N s rýchlosťou 300 Mb / s, CAP300-Outdoor. Konštrukcia vhodná pre vonkajšie inštalácie Wi-Fi sietí. Vysoký prenosový výkon a antény s vysokým ziskom zaisťujú pokrytie veľkých oblastí a veľký dosah. Kryt odolný proti poveternostným vplyvom vydrží akékoľvek počasie, takže zaručuje spoľahlivosť v priebehu celého roka.

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://cz.tp-link.com/products/details/cat-5696_CAP300-Outdo
or.html


Záruka:
60 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Win MultiPointSvr CAL - SA OLV NL 1Y AqY

Win MultiPointSvr CAL - SA OLV NL 1Y AqY1 AP User CAL wWin SvrCAL ...

56.91 EUR s DPH

Supermicro 3U+, Active Heatsink, AMD Soc

Supermicro 3U+, Active Heatsink, AMD Socket F CPU ...

28.54 EUR s DPH

Epson lampa - EMP-TWD10

Epson lampa - EMP-TWD10 Lamp - ELPLP43 - EMP-TWD10...

230.45 EUR s DPH

Panasonic KX-FAT410X tonerova kazeta pre

Panasonic KX-FAT410X tonerova kazeta pre KX-MB1500HX/KX-MB1520EX (2500 stran) Čierny toner KX-FAT410X pre tlačiarne Pa...

82.35 EUR s DPH

Infortrend SFP Module, 10GbE SFP+

Infortrend SFP Module, 10GbE SFP+ SFP Module, 8G-FC LC optical. Special bu...

156.83 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 07.07.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok