0

Synology™ RAM1600DDR3L-8GBX2 SYNOLOGY 16GB (8GB x 2)



Synology™ RAM1600DDR3L-8GBX2 SYNOLOGY 16GB (8GB x 2)

Kód produktu:RAM1600DDR3L8GBX2
EAN:4711174722785
Vaša cena s DPH:277.98 EUR  
 231.6500 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Applied models :
Synology DiskStation: DS1817+, DS1517+
Hmotnosť produktu:5 kg

 

Odkaz na stránku o produkte:
https://www.synology.com/en-us/products/Synology_RAM_Module

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemod

OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR) OEM SFP+ modul,10GBASE-LR/L W, singlemod...

99.17 EUR s DPH

Intel® Server System P4304BTSSFCNR (Bear

Intel® Server System P4304BTSSFCNR (Beartooth Pass ) Tower ...

562.01 EUR s DPH

MIKROTIK RouterBOARD 911G-5HPnD + L3 (60

MIKROTIK RouterBOARD 911G-5HPnD + L3 (600MHz, 32MB RAM, 1x LAN,1x5GHz 802.11an card, 2xMMCX) Details Product code RB911G-5HPnD CPU sp...

47.54 EUR s DPH

4GB Kit

4GB Kit Apple: iMac 20-inch (Mid 2007) Core 2 Du...

60.39 EUR s DPH

CNS patch kábel Cat5E, UTP - 1m , červen

CNS patch kábel Cat5E, UTP - 1m , červený ...

0.66 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 20.02.2020.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok