0

Supermicro CBL-0348L 10GbE SFP+ TO SFP+ PASSIVE M-M 30AWG 3m



Supermicro CBL-0348L 10GbE SFP+ TO SFP+ PASSIVE M-M 30AWG 3m

Kód produktu:S9CBL0348L
EAN:672042062140
Vaša cena s DPH:37.27 EUR  
 31.0583 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

118.11" (300cm) 10GbE SFP+ TO SFP+

Hmotnosť produktu:2 kg

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.supermicro.com/products/accessories/Networking/SS
E-X24S.cfm


Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Metabo 50 brúsnych papierov so suchým zi

Metabo 50 brúsnych papierov so suchým zipsoms 150, P 240, drevo a kov ...

25.41 EUR s DPH

UBIQUITI NanoStation M2 loco

UBIQUITI NanoStation M2 loco Light verzia bezdôtovej jednotky s integ...

46.66 EUR s DPH

Metabo SXE 150-2.5 BL (MetaLoc) + Multid

Metabo SXE 150-2.5 BL (MetaLoc) + Multidierované brúsne papiere sada 150 ks, drevo a kov (MetaLoc) ...

709.50 EUR s DPH

Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (

Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 3m Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/...

13.22 EUR s DPH

PATCH KABEL UTP 0.5m blue

PATCH KABEL UTP 0.5m blue precízne vyhotovený UTP patch kabel s dĺ...

0.31 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 18.04.2020.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok