0

SOLARIX Adaptér LC SM OS1 quad



SOLARIX Adaptér LC SM OS1 quad

Kód produktu:SXAD-LC-PC-OS-Q
Vaša cena s DPH:3.49 EUR  
 2.9083 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, opatrenej konektormi, napr. Prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom. Solarix optický adaptér LC singlemode OS1 quad

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.solarix.cz/product.jsp?artno=70211149

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Metabo HSS-Bi-Metall-Die rovač, 52mm

Metabo HSS-Bi-Metall-Dierovač, 52mm ...

19.17 EUR s DPH

Metabo HSS-Bi-Metall-Die rovač, 54mm

Metabo HSS-Bi-Metall-Dierovač, 54mm ...

19.17 EUR s DPH

Metabo HSS-Bi-Metall-Die rovač, 57mm

Metabo HSS-Bi-Metall-Dierovač, 57mm ...

19.17 EUR s DPH

Metabo HSS-Bi-Metall-Die rovač, 59mm

Metabo HSS-Bi-Metall-Dierovač, 59mm ...

19.17 EUR s DPH

Metabo HSS-Bi-Metall-Die rovač, 60mm

Metabo HSS-Bi-Metall-Dierovač, 60mm ...

20.87 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 18.11.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok