0

Samsung WW90M740NOA/ZE práčka 9kg



Samsung WW90M740NOA/ZE práčka 9kg

Kód produktu:SKSAM-WW90M740NOA/ZE
EAN:8801643183721
Vaša cena s DPH:906.12 EUR  
 755.1000 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

AUTOMATICKÁ PRÁČKA

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Prevedenie

Rozmery - výška: 85 cm
Rozmery - šírka: 60 cm
Rozmery - hĺbka: 69 cm
Čistá hmotnosť: 80 kg
Prevedenie: Spredu plnená
Účinnosť a spotreba

Energetická trieda: A+++ (-40%)
Spotreba (Spotreba energie Bavlna 60°C): 0.59 kWh/cyklus
Spotreba vody (bavlna, 60°C): 43 l
Pranie

Kapacita prania: 9 kg
Rýchlosť odstreďovania: 1400 ot/min.
Hlučnosť pri praní: 49 dB
Hlučnosť pri odstreďovaní: 73 dB
Programy

Bavlna: áno
Syntetika: áno
Jemná bielizeň: áno
Vlna: áno
Rýchly program: 15 minut
Ďalšie programy prania: e Bavlna, Super Eco Wash, Outdoor, Ekologické čistenie bubna, Plákanie + odstreďovanie, Odstreďovanie, para, Posteľné prádlo, Super speed
Parné pranie : áno
Funkcie

Inteligentné pranie: Fuzzy Logic
Tlačidlo štart: áno
Posun štartu: áno
Indikácia zostávajúceho času: áno
Kontrola tvorby peny: áno
Nastaviteľné nožičky: áno
Aktívna kontrola rovnováhy: áno
Displej: Multifunkčný displej
Technológia Eco Bubble: Áno

 

Záruka:
23.5483870968 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

MIKROTIK RouterBOARD 2011UiAS-RM + L5 (6

MIKROTIK RouterBOARD 2011UiAS-RM + L5 (600MHz; 128MB RAM,5xLAN, 5xGLAN, 1xSFP, LCD, rackmount, zdroj) Details Product code RB2011UAS-RM CPU sp...

104.09 EUR s DPH

Systémove balenie - karton /PRESTIGIO/

Systémove balenie - karton /PRESTIGIO/ ...

3.18 EUR s DPH

OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX-B

OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX-BX, WDM multimode do 550m, LC, Tx 1550, Rx 1310, cisco comp. SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-S...

36.25 EUR s DPH

Dell 2150/2155 Imaging Drum - Kit

Dell 2150/2155 Imaging Drum - Kit ...

167.83 EUR s DPH

Karta SKYLINK Standard HD M7

Karta SKYLINK Standard HD M7 Karty Skylink Standard HD a Skylink Výmě...

16.19 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 05.09.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok