0

ROLINE Fiber kábel LC-LC, 2m Duplex OS2(9/125um)



ROLINE Fiber kábel LC-LC, 2m Duplex OS2(9/125um)

Kód produktu:ROLINE O0350.2
Vaša cena s DPH:12.96 EUR  
 10.8000 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Duplex Jumper LC/LC 9/125? 2m, OS2, LSZH, žltá farba

 

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Metabo Miešadlo RS 3/160L M 14

Metabo Miešadlo RS 3/160L M 14 ...

62.92 EUR s DPH

Metabo Miešadlo RS 4/100R M 14

Metabo Miešadlo RS 4/100R M 14 ...

48.89 EUR s DPH

Metabo Miešadlo RS 4/130R M 14

Metabo Miešadlo RS 4/130R M 14 ...

52.64 EUR s DPH

Metabo Verbindungsstück 1/2" M 14

Metabo Verbindungsstück 1/2 ...

12.38 EUR s DPH

Metabo Adapter pre Power Grip Akku

Metabo Adapter pre Power Grip Akku ...

14.84 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 05.09.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok