0

Peach Powerbank PA107, 8000 mAh, Dual Port,Total 5V/3.5A



Peach Powerbank PA107, 8000 mAh, Dual Port,Total 5V/3.5A

Kód produktu:SK511001
EAN:7640173430377
Vaša cena s DPH:13.59 EUR  
 11.3250 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Powerbank to recharge smartphones, tablets and other devices

Technical data:

- Circuit points 1xMicro USB in, 2xUSB out

- Capacity: 8000 mAh (296 Wh)

- Output 1: 5V - 1A

- Output 2: 5V - 2.4A

- Input: 5V - 3A

- Charge level display: 4 LED

- Extras: LED Light


Hmotnosť produktu:0.1 kg

 

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Tieto ceny platia pre komercny sektor a ...

330.48 EUR s DPH

Cisco 1000BASE-EX SFP transceiver module

Cisco 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM Tieto ceny platia pre komercny sektor a ...

1 318.62 EUR s DPH

Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan B

Cisco Catalyst 2960-CX 8 Port Data Lan Base Listová cena 1095USD bez DPH Dodanie cca...

678.33 EUR s DPH

Cisco Multimode 4 pair G.SHDSL Router

Cisco Multimode 4 pair G.SHDSL Router ...

1 684.93 EUR s DPH

C6800IA Instant Access POE+ Switch w Red

C6800IA Instant Access POE+ Switch w Redundant PS capablity ...

13 608.00 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 11.06.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok