0

Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 3m



Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 3m

Kód produktu:OEM O0944.3
EAN:O09443
Vaša cena s DPH:13.22 EUR  
 11.0167 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 3m, Prevedenie: štandard

 

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok