0

Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 1m



Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 1m

Kód produktu:OEM O0944.1
EAN:O09441
Vaša cena s DPH:10.89 EUR  
 9.0750 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 1m, Prevedenie: štandard

 

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Horizontal Cable Manager, 1U x 4" Deep,

Horizontal Cable Manager, 1U x 4 ...

63.35 EUR s DPH

Horizontal Cable Manager, 2U x 4" Deep,

Horizontal Cable Manager, 2U x 4 ...

88.96 EUR s DPH

Eight-Core Intel® Xeon™ E5-2640V4- 2.4GH

Eight-Core Intel® Xeon™ E5-2640V4- 2.4GHz/25MB LGA2011-3 PU Server - CPU: Intel Xeon Processor E5...

1 173.06 EUR s DPH

Netshelter SX 42U 750mm Wide x 1070mm De

Netshelter SX 42U 750mm Wide x 1070mm Deep Enclosure Without Sides Black ...

1 640.75 EUR s DPH

NetBotz Spot Fluid Sensor - 15 ft.

NetBotz Spot Fluid Sensor - 15 ft. ...

101.22 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 05.09.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok