0

Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 0,5



Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 0,5

Kód produktu:OEM O0944.0,5
EAN:O094405
Vaša cena s DPH:9.49 EUR  
 7.9083 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 0,5m, Prevedenie: štandard

 

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Metabo 5 pílových plátkov do chvostovej

Metabo 5 pílových plátkov do chvostovej píly BiM 150x1,25/3,2-5,1 ...

13.06 EUR s DPH

Metabo Upínací tŕň MK 1 / B 16

Metabo Upínací tŕň MK 1 / B 16 ...

10.12 EUR s DPH

Metabo Upínací tŕň MK 2 / B 18

Metabo Upínací tŕň MK 2 / B 18 ...

11.72 EUR s DPH

Metabo Ozubené skľučovadlo 13 mm, 1/2"

Metabo Ozubené skľučovadlo 13 mm, 1/2 1000-krát overené Skľučovadlo pre každé ...

12.36 EUR s DPH

Metabo Ozubené skľučovadlo 10 mm, 3/8"

Metabo Ozubené skľučovadlo 10 mm, 3/8 ...

14.23 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 05.09.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok