0
Nachádzate sa: Titulka / Náradie / Príslušenstvo

Metabo SDS-PLUS P4P / 5,0X160 MM



Metabo SDS-PLUS P4P / 5,0X160 MM

Kód produktu:SKMET626201000
EAN:4007430182418
Vaša cena s DPH:8.45 EUR  
 7.0417 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu




Hmotnosť produktu:0.1 kg

 

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Cisco CAT6000-VS-S2T IOS ADVANCED IP SER

Cisco CAT6000-VS-S2T IOS ADVANCED IP SERVICES FULL ENCRYPT ...

19 440.00 EUR s DPH

Cisco Catalyst 6800 32 port 10GE with in

Cisco Catalyst 6800 32 port 10GE with integrated dual DFC4 ...

45 360.00 EUR s DPH

Cisco Catalyst 6807-XL 3000W Power Suppl

Cisco Catalyst 6807-XL 3000W Power Supply ...

3 888.00 EUR s DPH

Cisco OC-12/ STM-4 SFP, Intermediate Rea

Cisco OC-12/ STM-4 SFP, Intermediate Reach (15km) ...

2 397.60 EUR s DPH

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, L

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Long Reach (40km) ...

1 425.60 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 18.04.2020.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok