0

LEXI opt. kabel 8x9/125 DROP FTTx, G.657A1, LSOH, samonosný, box 1000m, čierny



LEXI opt. kabel 8x9/125 DROP FTTx, G.657A1, LSOH, samonosný, box 1000m, čierny

Kód produktu:SKCNS-IMS0025L
Vaša cena s DPH:489.60 EUR  
 408.0000 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

LEXI opt. kabel 8x9/125 DROP FTTx, G.657A1, LSOH, samonosný, box 1000m, čierny

Optický single mode 8 vláknový univerzální  - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.
Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu.
Kabel je dodáván v samoodvíjecích boxech na plastové cívce. Délka převěsů závislá na místních podmínkách, optimálně do 80m  v ideálních podmínkách až 120 m
Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž.

Počet vláken: 8
Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A1
Útlum: 1310nm < 0,36 dB/km ,  1550nm <0.25dB/km
Nosným prvkem kevlarová příze, velká odolnost v tahu (až 600 N)
Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
Malý poloměr ohybu
Značená metráž

Pracovní podmínky:
Teplota při instalaci: -20° až +60°C
Teplota při provozu: -40° až +70°C
Teplota při skladování: -40° až +70°C

Datasheet naleznete v souvisejících dokumentech

PŘÍSLUŠENSTVÍ pro samonosné instalace:
- Úchytka pro instalaci FTTX DROP kabelu samonosným způsobem, beznástrojová instalace, ocelové oko pro uchycení např. ke zdi či sloupu - Asbis kod: SKCNS-IMS0100L
- Kotvící svorka průběžná pro instalaci DROP či ADSS kabelu 2-4mm samonosným způsobem - Asbis kod: SKCNS-IMS0105L
Hmotnosť produktu:10 kg

 

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok