0
Nachádzate sa: Titulka / Počítače / Desktop / Kancelárske

HP Z2 Mini G4 i3-8100/4GB/256SSD/Int/bezO S



HP Z2 Mini G4 i3-8100/4GB/256SSD/Int/bezOS

Kód produktu:PC HP 30089541
Vaša cena s DPH:506.61 EUR  
 422.1750 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Výkonná pracovná stanica v kompaktnom prevedení Mini PC s vysokou spoľahlivosťou pre náročné každodenné využitie. 4 jádrový procesorIntel Core i3 (Coffee Lake) 8. Generácia 8100 (3,6GHz) Cache 6MB, 4 jadrá/4 vlákna, 4GB operačnej pamäte DDR4 SDRAM, disk 256GB PCIe NVMe M.2 SSD, grafická karta integrovaná, GLAN, USB, 230 W zdroj s účinnosťou až 89%, USB klávesnica a myš
AKCIA! Sleduj TV online na 3 mesiace zadarmo na až 4 zariadeniach (61 kanálov, 50 hodín nahrávok, 7 dňový archív).
Registrácia kódu TU.


Všetky produkty v akcii.

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www8.hp.com/mx/es/products/workstations/product-detai
l.html?oid=23966435


Záruka:
36 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

512 GB . microSDXC karta Kingston Canvas

512 GB . microSDXC karta Kingston Canvas React Class U3 UHS-I V30 A1 (r100MB/s, w80MB/s) + adaptér Parametre ašpecifikácie : - Doživotná zá...

143.42 EUR s DPH

Prestigio Smartbook 14.1" IPS 1920x1080

Prestigio Smartbook 14.1 ...

226.23 EUR s DPH

Toshiba Power cord 3-pin

Toshiba Power cord 3-pin ...

1.30 EUR s DPH

Lenovo FC/SAN Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF C

 Lenovo FC/SAN Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable...

14.90 EUR s DPH

DELL UltraSharp U3818DW 37.5" Curved IPS

DELL UltraSharp U3818DW 37.5 Displej Diagonal Viewing Size: 95.3 cm (...

1 286.24 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 10.08.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok