0

Externý box pre 2,5" SSD/HDD . USB 3.1 . RED . ADATA



Externý box pre 2,5

Kód produktu:AAEX500U3CRD
EAN:4712366969636
Vaša cena s DPH:11.77 EUR  
 9.8083 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Špecifikácie:


Kompatibilita: 7mm / 9.5 mm HDD / SSD

Rozhranie: SATA 3.0

Kontroler: JMS578

Interné rozhranie: SATA III

Externé rozhranie: USB 3.1, spatne kompatibilne s USB 2.0

Podporované OS: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X 10.6 or later, Linux Kernel 2.6 or later

Farba: červená

Hmotnosť: 69g

Rozmery: 125 x 90 x 17 mm

Prevádzkové teploty: 5° C - 50° C

Príslušenstvo: USB 3.1 Gen 1 kábel

Hmotnosť produktu:1 kg

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.adata.com/en/hdd/specification/456

Záruka:
12 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Cisco UCS 6248 Layer 2 Daughter Card

Cisco UCS 6248 Layer 2 Daughter Card ...

1 296.00 EUR s DPH

Cisco UCS 6248UP Fan Module

Cisco UCS 6248UP Fan Module ...

648.00 EUR s DPH

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, I

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Intermediate Reach ...

1 036.80 EUR s DPH

Cisco ASR920 Series - 24GE Copper and 4-

Cisco ASR920 Series - 24GE Copper and 4-10GE : Modular PSU ...

6 480.00 EUR s DPH

Cisco ASR 920 AC Power Supply

Cisco ASR 920 AC Power Supply ...

777.60 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 18.04.2020.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok