0
Nachádzate sa: Titulka / Sieťové produkty / Mikrotik / Optika

Optika

Zoradiť podľa:
Zobrazujem 1 až 17 (z 17 produktov)
 
MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)


15.06 EUR  s DPH  
 
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)
 
MIKROTIK Fiber-to-Copper Converter
 
MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)
 
MIKROTIK SFP GPON module


75.03 EUR  s DPH  
 
MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm (10km)
Zobrazujem 1 až 17 (z 17 produktov)
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok