0

LOMOND PET film Laser A4/25 samolep White 2810003



LOMOND PET film Laser A4/25 samolep White 2810003

Kód produktu:PAP LOM 2810003
EAN:4607003955762
Vaša cena s DPH:15.29 EUR  
 12.7417 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Samolepiaca biela nepriehľadná polyesterová fólia pre farebné a čierobiele laserové tlačiarne, špeciálne pokrytie umožňuje vysoké rozlíšenie tlače. Vynikajúca adhézia rafbiaceho toneru, zvýšená odolnosť voči vlhkosti a UV žiareniu. 25 hárkov formátu A4 s hrúbkou 100 mikrometrov.

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.lomond.sk/sk/index.php?action=detail&id=2810003

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Cisco Catalyst 6807-XL 3000W Power Suppl

Cisco Catalyst 6807-XL 3000W Power Supply ...

3 888.00 EUR s DPH

Cisco OC-12/ STM-4 SFP, Intermediate Rea

Cisco OC-12/ STM-4 SFP, Intermediate Reach (15km) ...

2 397.60 EUR s DPH

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, L

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Long Reach (40km) ...

1 425.60 EUR s DPH

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Netw

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Network Advantage ...

33 696.00 EUR s DPH

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Netw

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Network Essentials ...

32 011.20 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 28.09.2019.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok