0

SOLARIX Patch kábel 9/125 LCpc/LCpc SM OS 3m duple



SOLARIX Patch kábel 9/125 LCpc/LCpc SM OS 3m duple

Kód produktu:SXPC-LC/LC-PC-OS-3M-D
EAN:70231139
Vaša cena s DPH:8.42 EUR  
 7.0167 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Optické patch káble sú prepojovacie káble určené pre pripojenie aktívneho zariadenia k pasívnemu (optický rozvádzač, optická vaňa), alebo ako prepojenie aktívnych zariadení, prípadne pasívnych. Solarix optický patch kábel so singlemode OS1 vláknom, konektory LCpc / LCpc, dĺžka 2m

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.solarix.cz/product.jsp?artno=70231139

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Metabo HM-Fréza 9,6x8x54 mm, Schaft 6 mm

Metabo HM-Fréza 9,6x8x54 mm, Schaft 6 mm ...

13.12 EUR s DPH

Metabo HM-Fréza 12,7x11x56 mm, Schaft 6

Metabo HM-Fréza 12,7x11x56 mm, Schaft 6 mm ...

17.72 EUR s DPH

Metabo HM-Fréza 6x18x50 mm, Schaft 6 mm

Metabo HM-Fréza 6x18x50 mm, Schaft 6 mm ...

11.91 EUR s DPH

Metabo HM-Fréza 8x20x65 mm, Schaft 6 mm

Metabo HM-Fréza 8x20x65 mm, Schaft 6 mm ...

14.62 EUR s DPH

Metabo HM-Fréza 9,6x19x64 mm, Schaft 6 m

Metabo HM-Fréza 9,6x19x64 mm, Schaft 6 mm ...

15.67 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 19.09.2018.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok