0
Nachádzate sa: Titulka / Sieťové produkty / Ubiquiti / Optika

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (1kus)



Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (1kus)

Kód produktu:SKUBI-UF-MM-1G
EAN:UF-MM-1G
Vaša cena s DPH:8.32 EUR  
 6.9333 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um

vlnová délka: 850 nm
vzdálenost: až 550m (při 50/125um)
diagnostika DDMI



Hmotnosť produktu:0.4 kg

 

Odkaz na stránku o produkte:
https://www.ubnt.com/accessories/fiber-modules-cable/

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Metabo 5 pílových plátkov 66 mm / 1,9 pr

Metabo 5 pílových plátkov 66 mm / 1,9 progr. ...

5.39 EUR s DPH

Metabo 5 pílových plátkov Holz 74 mm pro

Metabo 5 pílových plátkov Holz 74 mm progr. ...

7.24 EUR s DPH

Metabo Zweilochschlüssel gerade

Metabo Zweilochschlüssel gerade ...

2.22 EUR s DPH

Metabo 5 pílových plátkov HSS 74/3,0 mm

Metabo 5 pílových plátkov HSS 74/3,0 mm ...

3.85 EUR s DPH

Metabo 5 pílových plátkov HSS 52/2,0 mm

Metabo 5 pílových plátkov HSS 52/2,0 mm ...

3.62 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 17.02.2018.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok