0

OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, HP comp. (J9150A)



OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m, LC, HP comp. (J9150A)

Kód produktu:SKOEMGBICMM10GLC-HPE
Vaša cena s DPH:99.17 EUR  
 82.6417 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI , HP kompatibilní (J9150A)

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

Hmotnosť produktu:2 kg

 

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok