0
Nachádzate sa: Titulka / Sieťové produkty / Mikrotik / Optika

MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)



MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)

Kód produktu:SKMIKRO-S+85DLC03D
Vaša cena s DPH:54.24 EUR  
 45.2000 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 850nm, pro připojení až 300 metrů na multi-modovém vláknu

Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+ EM.
Moduly jsou kompatibilní i s non-MikroTik SFP zařízeními.
Hmotnosť produktu:0.02 kg

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://routerboard.com/Splus85DLC03D

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Metabo oceľblechtragkast en EH-WS

Metabo oceľblechtragkasten EH-WS ...

65.49 EUR s DPH

Metabo oceľblechtragkast en TA

Metabo oceľblechtragkasten TA ...

78.86 EUR s DPH

Metabo SDS-plus Fugenmeißel

Metabo SDS-plus Fugenmeißel ...

236.90 EUR s DPH

Metabo SDS-plus Široký sekáč 250 mm

Metabo SDS-plus Široký sekáč 250 mm ...

9.60 EUR s DPH

Metabo Sägekette 3/8"

Metabo Sägekette 3/8 ...

28.14 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 16.06.2018.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok