0

BOX JEWEL prázdny obal 2ks CD/DVD 5ks



BOX JEWEL prázdny obal 2ks CD/DVD 5ks

Kód produktu:BAG OBAL JEWEL 2CD5KS
EAN:8594158520197
Vaša cena s DPH:1.04 EUR  
 0.8667 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Prázdny obal na 2ks CD/DVD média, čierno-priesvitný. Balenie po 5 ks

 

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Nexus 3172P 48 x SFP+ and 6 QSFP+ ports

Nexus 3172P 48 x SFP+ and 6 QSFP+ ports ...

25 920.00 EUR s DPH

Philips 43BDL4050D/00 43" IPS LED, 1920x

Philips 43BDL4050D/00 43 Philips43BDL4050D/0 0 43" IPS LED, 1920x...

771.60 EUR s DPH

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, M

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Catalyst 2960S 24 GigE, 4 x SFP LAN Base...

1 289.65 EUR s DPH

10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class

10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class ...

2 462.40 EUR s DPH

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC

16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC Catalyst 2960S 24 GigE, 4 x SFP LAN Base...

430.40 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 05.07.2018.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok