0

Duplex multimode opticky kabel ST-SC 5m bulk



Duplex multimode opticky kabel ST-SC 5m bulk

Kód produktu:KAB GEM CFO-STSC-OM2-5M
EAN:8716309073141
Vaša cena s DPH:5.82 EUR  
 4.8500 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, ST-SC konektor, dĺžka 5m. Bulk balenie.

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.gembird.nl/item_view.aspx?id=%207314

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Lenovo Warranty 5 Year Onsite Repair 9x

Lenovo Warranty 5 Year Onsite Repair 9x5 4 Hour Response ...

445.82 EUR s DPH

Lenovo PW 1 Year Onsite Repair 9x5 4 Hou

Lenovo PW 1 Year Onsite Repair 9x5 4 Hour Response ...

230.69 EUR s DPH

Lenovo PW 1 Year Onsite Repair 24x7 4 Ho

Lenovo PW 1 Year Onsite Repair 24x7 4 Hour Response ...

1 308.96 EUR s DPH

Lenovo PW 1 Year Onsite Repair 9x5 4 Hou

Lenovo PW 1 Year Onsite Repair 9x5 4 Hour Response ...

2 322.43 EUR s DPH

Lenovo PW 1 Year Onsite Repair 24x7 4 Ho

Lenovo PW 1 Year Onsite Repair 24x7 4 Hour Response ...

3 421.44 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 17.02.2018.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok