0

TRACER SKART Razor



TRACER SKART Razor

Kód produktu:OFF SKART TRANIS40566
EAN:5907512838853
Vaša cena s DPH:19.80 EUR  
 16.5000 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Nenáročná a dostupná skartovačka Razor je najmenším modelom značky Tracer. Rozmer 315x125x270, max kapacita vloženého papiera 5ks, objem 7l, priamy rez.

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.tracer.eu/sk/Product/TRANIS40566/Shredder_TRACER_
Razor_TRX_503_


Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

Cisco Catalyst 6800 32 port 10GE with in

Cisco Catalyst 6800 32 port 10GE with integrated dual DFC4 ...

45 360.00 EUR s DPH

Cisco Catalyst 6807-XL 3000W Power Suppl

Cisco Catalyst 6807-XL 3000W Power Supply ...

3 888.00 EUR s DPH

Cisco OC-12/ STM-4 SFP, Intermediate Rea

Cisco OC-12/ STM-4 SFP, Intermediate Reach (15km) ...

2 397.60 EUR s DPH

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, L

Cisco OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Long Reach (40km) ...

1 425.60 EUR s DPH

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Netw

Catalyst 9500 40-port 10Gig switch, Network Advantage ...

33 696.00 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 05.07.2018.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok