0

Duplex multimode opticky kabel SC-SC 2m bulk



Duplex multimode opticky kabel SC-SC 2m bulk

Kód produktu:KAB GEM CFO-SCSC-OM2-2M
EAN:8716309041270
Vaša cena s DPH:7.39 EUR  
 6.1583 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, SC-SC konektor, dĺžka 2m. Bulk balenie.

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.gembird.nl/item_view.aspx?id=%207313

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok