0

SOLARIX Adaptér SC SM OS1 duplex



SOLARIX Adaptér SC SM OS1 duplex

Kód produktu:SXAD-SC-PC-OS-D
EAN:70212129
Vaša cena s DPH:1.39 EUR  
 1.1583 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, opatrenej konektormi, napr. Prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom. Solarix optický adaptér SC singlemode OS1 duplexný

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.solarix.cz/product.jsp?artno=70212129

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok