0

SOLARIX Patch kábel 9/125 LCpc/LCpc SM OS 3m duple



SOLARIX Patch kábel 9/125 LCpc/LCpc SM OS 3m duple

Kód produktu:SXPC-LC/LC-PC-OS-3M-D
EAN:70231139
Vaša cena s DPH:8.42 EUR  
 7.0167 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Optické patch káble sú prepojovacie káble určené pre pripojenie aktívneho zariadenia k pasívnemu (optický rozvádzač, optická vaňa), alebo ako prepojenie aktívnych zariadení, prípadne pasívnych. Solarix optický patch kábel so singlemode OS1 vláknom, konektory LCpc / LCpc, dĺžka 2m

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.solarix.cz/product.jsp?artno=70231139

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

SfBSvrStdCAL 2015 - OLP NL Academic UsrC

SfBSvrStdCAL 2015 - OLP NL Academic UsrCAL ...

9.80 EUR s DPH

WIN HOME 10 - OLP NL Academic Legalizati

WIN HOME 10 - OLP NL Academic Legalization GetGenuine ...

122.03 EUR s DPH

Azure Rights Mgmt Svc Prem - OLP NL Annu

Azure Rights Mgmt Svc Prem - OLP NL Annual Government Qlfd ...

20.92 EUR s DPH

SfB Server 2015 OLP NL Government

SfB Server 2015 OLP NL Government ...

3 496.01 EUR s DPH

IdentityMgrExtCon n - SA OLP NL Qlfd Com

IdentityMgrExtConn - SA OLP NL Qlfd Com ...

11 548.40 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 16.06.2018.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok