0

Duplex multimode opticky kabel LC-ST 2m bulk



Duplex multimode opticky kabel LC-ST 2m bulk

Kód produktu:KAB GEM CFO-LCST-OM2-2M
EAN:8716309073196
Vaša cena s DPH:5.04 EUR  
 4.2000 EUR   bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Prepojovací optický duplexný kábel 50/125 OM2, LC-ST konektor, dĺžka 2m. Bulk balenie.

 

Odkaz na stránku o produkte:
http://www.gembird.nl/item_view.aspx?id=%207319

Záruka:
24 mes.
Diskusia k produktu
Prispievať do diskusie môžu iba registrovaní používatelia.
Diskusia neobsahuje žiadny príspevok.
http://www.donum.sk/
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

NETGEAR S3300-52X (GS752TX) 48x10/100/10

NETGEAR S3300-52X (GS752TX) 48x10/100/1000Mbps Stackable Smart Managed Switch + 4x10G ...

1 160.89 EUR s DPH

NETGEAR M4100-24G-POE+ MANAGED SWITCH

NETGEAR M4100-24G-POE+ MANAGED SWITCH ...

888.11 EUR s DPH

NETGEAR JGS524 24x10/100/1000Mbp s Switch

NETGEAR JGS524 24x10/100/1000Mbps Switch ...

147.04 EUR s DPH

Epson lampa - EB-W39/42/U42, EB-SX05, EH

Epson lampa - EB-W39/42/U42, EB-SX05, EH-TW6xx ...

73.33 EUR s DPH

Epson L3070, A4 color All-in-One, USB, W

Epson L3070, A4 color All-in-One, USB, WiFi, iPrint odkaz na registraciu predlzenej zaruky: ...

386.42 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 22.07.2018.
Reklama
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok